11.04.2018 #TavsPirmaisTriatlons un laimīgie 15 paziņoti #4

Triatlona 15nieks
Foto no Latvijas Triatlona federācijas Facebook lapas

Ārprāts cik maz laika. Kā gribētu rakstīt par visiem treniņiem, notikumiem, pat pārdomām par dzīvi, kas visbiežāk ir tieši treniņu laikā, bet, diemžēl laika ir ĻOTI maz vai precīzāk, viss laiks ir aizņemts ar daudzām ļoti darbīgām lietām. Tas ir tik nepārspējami kā sāka mainīties mana dzīve, kad pieņēmu savu pirmo izaicinājumu – noskriet savu pirmo pusmaratonu 1h 56min. Tas bija kosmoss, pilnīgi neiespējami, bet izdarīju to labāk. Tas ir azarts – nākamais bija pusmaratons 1h45min, bet to nepieveicu, bet laiks vēl ir un plānoju to izdarīt Daugavpilī (patiesībā vēl ātrāk :)), tad seko mans pirmais maratons 3h45min (par šo satraucos, bet ļoti, ļoti gribu).

Bet stāsts tagad ir par nākamo – viskomplicētāko mērķi, jo tas sastāv no trīs daļām. Jūtos droša tikai par vienu! Mani var apsveikt! Spējat iedomāties?!?!? Esmu neizsakāmi priecīga – esmu to laimīgo 15 vidū, bet tikai tāpēc, ka man paveicās izlozē. Visneiedomājamākais ir tas, ka izlozē paveicās arī Andrim un Ievu izvēlējās kā vienu no 10, kam vieta programmā garantēta. Nevar aprakstīt to sajūtu, kas bija pēc laimīgo nosaukšanas, tāpēc piedāvāju Jums noskatīties tiešraidi, kas tika translēta Triatlona federācijas Facebook lapā.

 

Sākumā bija interesanta ievadlekcija par triatlonu. Lietas, ko esmu pārbaudījusi pēdējā laikā, sarakstītas prezentācijā un apkopotas. Dažas specifiskas triatlona lietas, neliels apskats par katru sporta veidu un nepieciešamais inventārs. Igors stāstīja par savu pieredzi nesenajā nometnē, kur devās kā triatlona treneris, par meiteni, kura baidījās par savām spējām braukt ar velosipēdu un par to cik lieliska bija komanda un cik strauji viņa attīstījās.

Vēl pārrunājām dalību triatlonā un jau lekcijas laikā bija viena meitene, kas pieteicās uz Siguldas akvatlonu (peld un skrien), šķiet Viktorija. Rezultātā piedalījās viens no Tavs Pirmais Triatlons treneriem un vēl divi programmas dalībnieki! Iedvesmojoši – tajā dienā mēs skrējām Tērvetes stirnu bukā. Iespējams, ka arī Ieva būtu piedalījusies.

Īsāk sakot, reizēm notiek neiespējamas lietas. Un šī ir viena no tām, ko es saucu par dāvanu. Tā bija izloze, mani neizvēlējās, bet skatoties no malas, es arī neizvēlētos sevi. Ja tā nebūtu es, tad pēc lieliskā Liepājas personiskā rekorda 10km, būtu atlikusi triatlonu uz nākamo gadu. …bet tā esmu es un pat netiekot programmā, vienalga cīnītos par to, lai būtu gatava piedalīties savās pirmajās triatlona sacensībās jau šā gada 12. augustā. Ar treneriem to izdarīt būs daudz vieglāk.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s