16.09.2017 PreParty, PastaParty un DzīveParty

Diena pirms lielā starta. Viss notiek ne tā kā plānots. Nevaram izbraukt ap 10:00 kā iztēlojos savā galvā, bet no mājas izkustamies tikai ap 13:00, bet vēl darīšanas Rīgā. Sajūta kā šī un nākamā diena ir tikai manas. Tik ilgi esmu tam gatavojusies, tāpēc tādas nobīdes jauc līdzsvaru.

Mums plānota divvientulība pilī naktī pirms starta. Ieradāmies pilī ap 17:00, vēl jāizskrien skrējiens, kura nosaukums ir PreParty, bet likās, ka jau par vēlu, baisais slinkums un vēl tik daudz jāizdara – jāizņem numurs, pirmo reizi dzīvē jānoskaidro kas ir Pasta Party, jo nekad tādā nebiju piedalījusies. Vēl jāsatiek Andris ar Ievu, kas arī piedalās.

Es pat uzrakstīju trenerei, ka gribu izlaist PreParty. Viņa teica, ka vismaz 3km vajagot noteikti. Ņemot vērā, ka grūtākais bija iziet un sarēķināju, ka visam pilnīgi pietiek laika, nolēmu skriet visu treniņu pēc plāna.

PreParty plāns: 10min iesildīšanās (125-135), tad 15min skrējiens 5:00-5:30min/km un noslēgumā 10min atsildīšanās. Bija grūti piespiesties – nezināma vieta, mainīgs, dīvains ceļa segums. Skaistas govis – sagribējās fotosesiju ar govīm un miglu lielos lauku plašumos. Pēc iesildīšanās seko paātrinājums. Fiziski skrienu, morāli grūti, jāpiespiežās. Labi, ka 15min nav tik daudz.

Skrējiena noslēgumā gaida vīrs ar fotoaparātu un tapina bildi, ko ielikšu Endomondo kā profila, jo beidzot ir pienācis laiks skrienošai bildei iekš Endomondo.

Paspēju izdarīt visu, kas ir plānā, tikai pili apskatīt neizdevās. Vēl pārrunājām startu ar treneri. Sasņēmu norādījumus pirmo apli skriet ar ātrumu

Dodos ļoti laicīgi gulēt, jūtos fantastiski sagurusi. Gulēt aizgāju jau pirms 21:00, tiešām arī aizmigu. Pamodos jau 1:00 un jutos pilnīgi izgulējusies, atlikušo nakts daļu centos aizmigt vai gulēju, bet sajūta tāda, ka visu nakti cenšos aizmigt.

Informācija no Garmin:

Distance: 5.78km

Ilgums: 35:00

Pace: 6:04

Pulss: 153

Max pulss: 176

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s