27.08.2017 vēl viena ilgi gaidīta un lolota skriešanas bauda – vismaz tādai vajadzēja būt

Tik stipri gaidīts, šķiet, ka no treneres izsists skrējiens. Super! Jaunmārupes skrējēju kompānijā. Mani pārsteidz tas, cik grūti man visiem tikt līdzi. Piektdien (25.08) – trakais intervāls, kur organismam no jauna mācīju kā jācīnās. Kā jāskrien ātri “через немогу”. Sestdien (26.08), bija fantastiskākais piedzīvojums Lielupē uz wakeborda, kas arī bija atņēmis daudz manus spēkus un tagad skrējienam pa nelīdzenumiem un krietni ātrāk kā es gribēju un gaidīju. Domāju, ka man jābūt visvieglāk, jo trenējos visvairāk, bet velkos astē un man ir žēl par tik gaidītu pasākumu, kas ir ļoti baudāms, interesants un izglītojošs. Tā kārtīgi purvā biju pirmo reizi.

Daudzās apstājas palīdzēja tikt līdz finišam daudz maz visiem līdzīgā laikā. Vispār jau nebija nekas traks, vienkārši negribējās piespiesties un skriet ātrāk kā gribās, bet to nācās darīt.

Izskrējām, sabildēju daudz bilžu, ieguvām kaudzi pozitīvu emociju un jaunus paziņas.  Beigās vēl pamanījāmies izpeldēties vēsā ūdenī un jau salīdzinoši vēsā laikā, labi, ka draudzene bija ar mašīnu un aizveda mani mājās, jo pelde nebija plānota.

Ienformācija no Garmin:

Distance: 13.11km

Ilgums: 54:18

Pace: 6:47

Pulss: 140

Max pulss: 154

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s