22.08.2017 Izdīktais laimes skrējiens 8km garumā

Paredzēti 3km līdz 140 pulsā, pierunāju treneri uz 8km līdz 140, fantastiski, sanāca līdz 130. Uzvilku Salamonus un devos uz mežu. Skrēju lēnām, ieelpojot katru, nu jau dzestrā gaisa plūsmu, jūtot kā dažādās vietās mainās smarža. Vienā brīdī par daudz bija ugunskura smarža, bet vēlāk – kaudze ar bērza zariem un jaunajiem nocirstajiem bērziņiem. Kā pirtī – elpoju cik vien var. Baudīju un priecājos par iespēju, kas man šajā vasarā bija praktiski liegta.

No vienas puses baudīju, no otras puses šāda skriešana atmiņā ir bijusi ļoti izpušķota vai arī 8km ir par maz tai lielajai baudai, ko gūstu no šādiem skrējieniem. Spilgtākie ir skrējieni uz Beberbeķu ezeru. Pirmais garais bija tieši uz Beberbeķu ezeru. Līdz tam domāju, ka garākos gabalos ir jāskrien ar kādu kopā, bet izrādījās, ka skriešana pašai ar sevi ir tikpat interesanta kā kompānijā ar Irēnu.

Tad nu izskrēju pamanot skaistās debesis, satiekot cilvēkus, kas gāja tikai nedaudz lēnāk kā es skrēju, suņus, jūtot smaržas, ievērojot ogas krūmos, sajūtot izteiktu vēsumu uz tiltiņa. Atskrēju mājās tik daudz ieelpojusi un izelpojusi kā sen nebiju.

Šajā skrējienā jaunums bija tas, ka treneri var pierunāt uz garākiem lēnajiem skrējieniem, tas, ka es protu tik lēni skriet. Man tas ir sasniegums, tāpat kā ātruma skrējieni un man liecina par treniņu rezultātiem.

Informācija no Garmin:

Distance: 8.00km

Ilgums: 1:05:10

Pace: 8:09

Pulss: 125

Max pulss: 136

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s