19.08.2017 Milzkalns-Āžukalns Stirnu buks

Stirnu buks ar startu Šlokenbekas muižā. Tā ir atgriešanās pēc gada. Tieši šeit bija mans pirmais Stirnu buks. Svētki! Izskrējām ar Emīliju Susura trasi, nedaudz atpūtos un sāku iesildīšanos savam Zaķa skrējienam. Mans noskaņojums bija “plezīrot”. Skriet viegli un ar baudu, nespiest no sevis visu sulu, lai iegūtu labāko rezultātu.

Savā ziņā plāns izpildīts – visu sulu no sevis neizspiedu. Par baudu laikam to nosaukt nevarēšu. Bija ļoti grūti, tik grūti, ka gribēju padoties, nemēģināt pusmaratonu noskriet plānotajā tempā – 1h 45min. Domāju, ka esmu par daudz skrējusi. Fiziski būtu varējusi noskriet daudz labāk, emocionāli piespiest nevarēju un negribēju.

Uzreiz pēc finiša biju pārliecināta, ka labāk noskriet nevarēju, ka uz sevi nedusmojos, lai arī sajūta, ka Irēna mani noskrēja, nebija ļoti patīkama, tomēr priecājos par viņu. Kad viņa skrēja garām, nevarēju atkal atsākt skriet. Atsāku tikai krietnu laiku vēlāk, tad skrēju normālā ātrumā un aizskrēju līdz finišam.

Īsāk  – pat nezinu, ko par šodienas skriešanu domāju. Šis ir bijis kā treniņš bez izteikta uzdevuma. Labs vai slikts treniņš vajadzētu varēt atbildēt, bet nevaru. Morāli ļoti smags treniņš.

Informācija no Garmin:

Distance: 13.48km

Ilgums: 1:39:23

Pace: 7:22

Pulss: 167

Max pulss: 182

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s