16.08.2017 dusmas, liels pulss, kad viss neiet kā plānots, 3km

Visu dienu sāp visi muskuļi. Vēders, kājas, īpaši traucē pleci. Satrauca kājas. Par pirmdienas vingrošanu treneri nostādīju fakta priekšā, ka es eju, būšu prātīga. Tāpēc šodien baidījos teikt, ka neesmu gatava skriet. Vispār pēc sestdienas ātrā skrējiena, svētdien kājas jutās ļoti labi. Vakarā ar bērniem nedaudz paskrējām pa jūru un smiltīm un pret vakaru atkal sāku just kājas. Nodarbībā laikam vēl pamocīju, tad nāca intervāli labā ātrumā un tad pienāca šodiena.

Pēc pasēdēšanas pieceļos un kājas velk, ikri par īsu palikuši + vēl piedzīti cieti. No rīta vīrs izmasēja, pa dienu pati masēju un visās iespējamās vietās staipīju ikrus. Vakarā pirms treniņa vīrs vēlreiz izmasēja. Bija doma nemaz ārā neiet, bet baidoties, ka esmu rīkojusies uz savu galvu, pieņēmu lēmumu iet un uz mežu (lai arī jau tumsa un lukturīti nepaņēmu).
Pēc noskrietiem 350m rakstīju trenerei, ka velk muskuļus un skriet nav laba doma. Visu, ko iepriekš rakstīju pat nepieminēju. Viņa laikam bija aizņemta, tāpēc izvēlējos neskriet, bet iespējami ātri iet un gāju ieplānotajā un mežā paskriet pa taciņām, jo tur mīkstāks, reizēm tas palīdz.
Nonācu līdz mežam, jau bija ļoti tumšs. Nedaudz paskrēju. Atkal sajutu, ka muskulis palika burtiski nejūtīgs, tik iestiepjas katrā solī.

Tad sapratu, ka šodien skriešana nebūs. Pārgāju atpakaļ soļos un izdomāju, ka kaut kāda izkustēšanās būs labāka kā tupēšana uz dīvāna, tāpēc nostaigāju atlikušo km un gāju mājās. Vēl netiku gudra, bija Garmingļuks, manas dusmas vai kaut kas cits, ka ejot ar ātrumu ~12min/km, mans pulss uzleca un ilgi turējās uz 144.

Informācija no Garmin:
Distance: 3.00km
Ilgums: 30:16
Pace: 10:05
Pulss: 123
Max pulss: 145

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s