06.06.2017 tests 40min (10min/25min/5min)

Šis ir tests. Tāds pats kāds bija pirms nedēļas. Ejot ārā uz testu, biju apņēmusies, ka šis skrējiens būs mierīgāks. Esmu apņēmusies vispār neskatīties pulkstenī, pat uz km pīkstieniem, lai redzētu ātrumu ar kādu skrienu, pat to cik ilgi vēl jāskrien. Atcerējos cik ļoti izpumpējusies biju pēc iepriekšējā testa, sapratu, ka jāskrien savādāk, tā lai ir vieglāk.

Tas, ko atceros par šo skrējienu ir tas, ka kārtīgi pārbaudīju vai ir pulsa siksniņa, vai viņa ir savienojusies ar pulksteni. Pārliecinājos, ka īstā (testa programma Garminā ir ieslēgta) un tad sāku skriet. Sākumu uztvēru mierīgāk, sāku lēnāk, priecājos, ka man nav pīkstuļu, kuri saka, ka skrienu ar pārāk mazu pulsu. Savā ziņā baudīju sākumu un uzņēmumu ātrumu tiklīdz sadzirdēju signālu, ka 10min. ir pagājušas. Sāku skriet šķietami mierīgi, bet jutu, ka ātrums kāpj arvien vairāk un vairāk. Pat tad, kad palika grūtāk, domāju, ka apzināti palēnināšos, bet skatoties līknes, to nevar redzēt.

Šis skrējiens stipri neatpaliek no iepriekšējā, tomēr sajūtas bija daudz vieglākas. Nebija tik grūti un noteikti varēju just gandarījumu, lai arī šoreiz prasījās PB, tad būt pilna laime 🙂

Garmin rādītāji:

Distance: 6.96km

Ilgums: 40:00

Pace: 5.45

Pulss: 161

Max Pulss: 177

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s