01.06 Iesildīšanās un atsildīšanās km (125-135) + 4km (135-150)

Uz šo skrējienu gāju jau vienkāršāk. Zināju, ka būs lēns, mierīgs skrējiens, lai arī nebiju pārliecināta. Sāku skriet un vairākas reizes mans pulkstenis pīkstēja par to, ka pulss ir pārāk zems. Neizturēju un nedaudz paātrinājos. Turpināju skriet, bet nedaudz pirms 1km atzīmes bija jāpāriet soļos, lai saglabātu vajadzīgo pulsu.

Skrienot pulsā 135-150, pulkstenis vairākas reizes iepīkstējās, ka pulss virs 150, bet tas tāpēc, ka man kļuva garlaicīgi un sāku eksperimentēt ar atspērienu. Visi mani eksperimenti parasti palielina ātrumu un arī pulsu.

Skrējiena noslēgumā, lai atjaunotos un atkal varētu skriet pulsā no 125-135, atkal pārgāju soļos, savādāk pulsu nekādi nevarēju nomierināt.

Lasot sajūtas pēc skrējiena, domāju vai tās pārrakstīt arī šeit, tomēr šeit rakstu dienasgrāmatu par treniņiem un dienasgrāmata ir un būs personiska, tāpēc arī šeit rakstīšu visas savas piefiksētās izjūtas. Tātad sajūtas pēc skrējiena – kaut āda garlaicīga skumja, smaguma sajūta. Sajūta, ka bija jāpāriet soļos atkal tiek uztverta kā neveiksme. Kā sajūta, kad kaut kas nav sanācis.

Skrējiena rādītāji no Garmin:

Distance: 6.00km

Ilgums: 42:24

Pace: 7:04

Pulss: 139

Max pulss: 154

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s