30.05. Skrējiens pēc plāna un sajūtām 40 min.

Pirms treniņa bija viegls, patīkams satraukums. It kā uzdevums skaidrs. Pārliecinos, ka visu esmu pareizi sapratusi. Satraukums, ka jāparāda labi rezultāti. Nekad Garmin pulkstenī līdz šim neesmu lietojusi treniņu plānus, nezinu kas no tā sanāks.

Nu ko -> atbraucu no darba -> pārģērbjos -> uzrakstu trenerei, ka dodos skriet -> esmu lejā. Saprotu, ka ar pulksteni galā tikšu, izkustinu locītavas un dodos skriet. Mēģinu skriet lēni, lai arī asfalta skrējieni parasti ir ātri. Ap 1km atzīmi attopos, ka neesmu uzlikusi pulsa siksniņu. Atkal vilšanās. Nu kā tā!!!! Simts domas jaucās pa galvu, ko darīt? Arī telefonu esmu atstājusi mājās.

Izslēdzu treniņu un mierīgi to ~1km devos atpakaļ uz mājām. Tad otrais piegājiens! Sāku skriet un, apmēram, pēc 200m izdomāju pārbaudīt vai pulsa siksniņa ir pieslēgusies. Ko Tu domā? NAV! Ehhhh. Apstājos, mēģinu sakārtot un kaut kā savienot siksnu ar pulksteni, bet bezcerīgi. Atkal dodos mājās. Uzrakstu trenerei, atkal vīlusies, jo ļoti gaidīju šo pirmo treniņu dienu 🙂 Viņa mani nomierina un saka, lai skrienu bez pulsa siksniņas, pārbaudīs tikai ātrumu un kadenci.

Sakarā ar manas mammas ierašanos, skriešanu vēl nedaudz atliku. Kad atslābinājos sarunās ar mammu, radās ideja apjautāties draudzenei, kas dzīvo kaimiņos, varbūt viņa var aizdot savu siksniņu uz vienu treniņu, ko viņa arī izdarīja.

Atvados no mammas, samīļojos un trešo reizi saku, ka dodos skriet savām meitām un sāku trešo mēģinājumu. Pirmās desmit minūtes bija iesildīšanās un pēc tām ļoti priecājos, ka varēju uzņemt ātrumu. Ar lielu baudu to darīju, likās, ka lidoju. Ir parādījusies jauna sajūta, ka skrienu no gurniem, no vēdera (ka tur ir skriešanas centrs) un no sirds izbaudu katru atspērienu pret asfaltu. Drīz vien saprotu, ka esmu pārķērusi, bet izlemju turēt tempu cik ilgi un labi spēšu.

Skrējienā uzdevums bija iesildīties 10min., skriet neskatoties pulkstenī pēc sajūtām un atsildīties 5 min. Tomēr regulāri iemetu aci pulkstenī, lai redzētu cik ilgi vēl jāskrien. Pēc sajūtām ātrums lēnām samazinājās, bet skatoties rezultātos, turējās diezgan līdzīgs.

Biju nogurusi un nejutu nekādu gandarījumu. Gandarījums neparādījās pēc tam, kad ieraudzīju, ka man ir jauns Personal best (PB) 5km (25:11). Spēju priecāties tikai par to, ka skrējiens ir galā.

Aizrakstīju trenerei par to, ka esmu izskrējusi. Neko nesakot par savu PB. Pārsteidza atbilde, ka pēc katra skrējiena viņa neskatās, bet skatīsies dinamikā. Par rekordu laikam noturējos un tajā dienā nepateicu, bet ilgi nevarēju 😀

Skrējiena rādītāji no Garmin:

Distance: 7.13km

Ilgums: 40:00

Pace: 5:37

Pulss: 159

Max pulss: 176

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s